Pomoc Frankowiczom

Nasza kancelaria od kilku lat z powodzeniem zajmuje się sprawami Frankowiczów. Jako jedni z pierwszych w Polsce uzyskaliśmy “odfrankowienie” umowy kredytu CHF. Posiadamy również sukcesy w sprawach o stwierdzenie nieważności tego typu umów. 
UNIEWAŻNIENIE UMOWY
W sprawach frankowych można dochodzić stwierdzenia nieważności umowy kredytu, co potwierdził w październiku 2019 Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (sprawa C 260/18). Stwierdzenie, że umowa jest nieważna skutkuje wzajemnym zwrotem świadczeń.
Dlaczego warto zlecić nam sprawę?
Nasza kancelaria pozytywnie zakończyła ponad 100 spraw dot. kredytów frankowych. Ponad 1 000 osób w ciągu ostatnich 6 lat obdarzyło nas zaufaniem w sprawach przeciwko bankom lub innym instytucjom finansowym.
Prowadzimy sprawy przeciwko mBankowi, Bankowi Millennium, Polbankowi (obecnie Raiffeisen), PKO BP oraz Bankowi BPH.
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
„Profesjonalna obsługa, sprawa zakończona sukcesem bez apelacji banku. Pomoc na każdym etapie postępowania. Jasne i przejrzyste warunki. Wybraliśmy Kancelarię Pana Tomasza z polecenia i nie żałujemy mimo, że jesteśmy z innego regionu Polski. Gorąco polecamy.”
Krzysztof i Anna
„Bardzo dziękuję, że tak szybko zostały podjęte działania przeciwko mBankowi. Bez pomocy ze strony Kancelarii nie mielibyśmy szans nawet w ułamku procenta.”
Alicja i Jan
BEZPŁATNA ANALIZA UMOWY KREDYTU
Mogą Państwo przesłać nam swoją umowę  w celu uzyskania bezpłatnej analizy. Ocenimy umowę pod katem występowania niedozwolonych postanowień umownych i wskażemy najlepsze rozwiązania np. “odfrankowienie” umowy lub jej całkowite unieważnienie.
Kontakt:
tel.: 692 479 841
email: kancelaria@mkp-legal.pl

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress