Zwrot prowizji bankowej

Czy spłaciłeś wcześniej kredyt konsumencki (również w ramach refinansowania kredytu innym kredytem)? Jeżeli tak, możesz odzyskać pobraną przez bank prowizję za udzielenie kredytu oraz jego wcześniejszą spłatę, a także inne koszty związane z kredytem.
Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach przeciwko bankom. Odzyskaliśmy już setki tysięcy złotych dla naszych klientów, którzy zdecydowali się na założenie sprawy o zwrot prowizji.
Jakie kredyty nadają się do ubiegania się o zwrot prowizji?
Kredyty konsumenckie zawarte po 18 grudnia 2011 r., czyli takie, które nie były zaciągane w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz nie były zabezpieczone hipoteką.
Jaką kwotę mogę odzyskać?
Prowizja podlega zwrotowi proporcjonalnie do okresu po jakim kredyt został spłacony. Przykładowo, jeżeli kredyt został zaciągnięty na 10 lat, a  spłacony już po 5 latach – do zwrotu jest połowa prowizji!
W jaki sposób zlecić sprawę?
Należy do nas napisać! W meilu prosimy o przesłanie skanu umowy kredytu, potwierdzenie spłaty kredytu oraz pobranych prowizji. Po wstępnej analizie sprawy przedstawimy Państwu propozycję dalszego działania. W razie potrzeby pomagamy uzyskać niezbędne dokumenty!
KONTAKT:
e-mail: kancelaria@mkp-legal.pl
tel.: 692 479 841

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress